HP EliteBook x360 1030 G2 akku 4400 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
1GY29PA
1GY30PA
1GY31PA
EliteBook
x360
1030
G2
1GY30PA
1GY31PA
EliteBook
x360
1030
G2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
863167-171
863280-855
HSN-I04C
HSTNN-IB70
OM03XL
863280-855
HSN-I04C
HSTNN-IB70
OM03XL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPE360NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128127406 |
| Mitat | 260.40 x 124.20 x 4.90mm |
| Korvaa | OM03XL / HSTNN-IB70 / 863167-171 / 863280-855 / HSN-I04C / 0M03XL / 1GY29PA / 1GY30PA / 1GY31PA / 863167-1B1 / 863176--171 / HSTNN-IB7O / OM03057XL |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 56.6Wh |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |