HP EliteBook Revolve 810 G1, EliteBook Revolve 810 G1 D3K50 akku 4400 mAh
calcActive())">
HP EliteBook Revolve 810 G1, EliteBook Revolve 810 G1 D3K50 akku 4400 mAh
In stock
- SKU
- CS-HPR810NB
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
EliteBook Revolve 810 G1
EliteBook Revolve 810 G1 D3K50
EliteBook Revolve 810 G1 D3K50
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
0D06XL
H6L25AA
H6L25UT
H6L25AA
H6L25UT
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPR810NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128082330 |
| Mitat | 281.72 x 103.22 x 13.77mm |
| Korvaa | 0D06XL / H6L25AA / H6L25UT / HSTNN-IB4F / OD06XL / 0DO6XL / 698750-171 / 698943-001 / HSTNN-W91C / ODO6XL |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |