HP EliteBook Folio 1020 akku 4700 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
EliteBook Folio 1020
EliteBook Folio 1020 G1
EliteBook Folio 1020 G1 CTO
EliteBook Folio 1020 G1
EliteBook Folio 1020 G1 CTO
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
760505-005
765605-005
BR04XL
765605-005
BR04XL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPG102NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126171 |
| Mitat | 295.60 x 146.80 x 5.60mm |
| Korvaa | BR04XL / 760505-005 / 765605-005 / HSTNN-DB6M / HSTNN-I26C / HSTNN-I28C |
| Kapasiteetti (mAh) | 4700mAh / 35.72Wh |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |