HP EliteBook 8560w, EliteBook 8570w, EliteBook 8760w akku 4400 mAh
calcActive())">
HP EliteBook 8560w, EliteBook 8570w, EliteBook 8760w akku 4400 mAh
In stock
- SKU
- CS-HP8560NB
59,95 €
50,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
EliteBook 8560w
EliteBook 8570w
EliteBook 8760w
EliteBook 8570w
EliteBook 8760w
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
632113-151
632114-421
632425-001
632114-421
632425-001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HP8560NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112860 |
| Mitat | 270.15 x 55.00 x 23.60mm |
| Korvaa | HSTNN-IB2P / HSTNN-LB2P / HSTNN-LB2Q / HSTNN-F10C / HSTNN-I93C / VH08 / 632113-151 / 632114-421 / 632425-001 / 632427-001 / QK641AA / VH08075 / VH08075-CL |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |