HP EliteBook 725 G3, EliteBook 820 G3 akku 3700 mAh
calcActive())">
HP EliteBook 725 G3, EliteBook 820 G3 akku 3700 mAh
In stock
- SKU
- CS-HPE725NB
89,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
EliteBook 725 G3
EliteBook 820 G3
EliteBook 820 G3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
800232-241
800232-271
800232-541
800514-001
HSTNN-DB6V
HSTNN-I42C
HSTNN-L42C
HSTNN-UB6T
SN03044XL
SN03XL
T7B33AA
800232-271
800232-541
800514-001
HSTNN-DB6V
HSTNN-I42C
HSTNN-L42C
HSTNN-UB6T
SN03044XL
SN03XL
T7B33AA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPE725NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125525 |
| Mitat | 160.20 x 127.40 x 8.00mm |
| Korvaa | SN03XL / HSTNN-L42C / HSTNN-I42C / HSTNN-DB6V / HSTNN-UB6T / SN03044XL / T7B33AA / 800232-241 / 800232-271 / 800232-541 / 800514-001 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 3700mAh / 42.18Wh |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |