HP Elite x2 1011 G1, Elite x2 G1, L4H91AW akku 4450 mAh
calcActive())">
HP Elite x2 1011 G1, Elite x2 G1, L4H91AW akku 4450 mAh
In stock
- SKU
- CS-HPG101NB
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Elite x2 1011 G1
Elite x2 G1
L4H91AW
Elite x2 G1
L4H91AW
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
OL02XL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPG101NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108252 |
| Mitat | 266.90 x 79.25 x 4.20mm |
| Korvaa | OL02XL / HSTNN-DB5Z / 0L02XL / 0LO2XL / 750334-2B1 / 750334-2C1 / 750549-001 / 750549-005 / 750549-006 / OL02033XL / OLO2X |
| Kapasiteetti (mAh) | 4450mAh / 32.93Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |