HP Chromebook 13 G1 akku 3900 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Chromebook 13 G1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
847462-1C1
HSTNN-IB7K
SD03XL
TPN-Q121
HSTNN-IB7K
SD03XL
TPN-Q121
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPC131NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124955 |
| Mitat | 302.10 x 130.30 x 3.00mm |
| Korvaa | SD03XL / 847462-1C1 / HSTNN-IB7K / 848212-850 / 848212-856 / SD03045XL / SD03045XL-PL / TPN-Q176 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 44.46Wh |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |