HP Chromebook 11 G3, Chromebook 11 G3 PCNB, Chromebook 11 N2830 11 2GB/16 akku 3250 mAh
calcActive())">
HP Chromebook 11 G3, Chromebook 11 G3 PCNB, Chromebook 11 N2830 11 2GB/16 akku 3250 mAh
In stock
- SKU
- CS-HPC112NB
79,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Chromebook 11 G3
Chromebook 11 G3 PCNB
Chromebook 11 N2830 11 2GB/16
Chromebook 11 G3 PCNB
Chromebook 11 N2830 11 2GB/16
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
HSTNN-PB6J
PE03
PE03
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPC112NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108139 |
| Mitat | 280.66 x 83.30 x 5.90mm |
| Korvaa | HSTNN-PB6J / PE03 / PE03XL / 767068-005 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3250mAh / 35.1Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |