HP BT04XL, EliteBook Folio 9470m, EliteBook Folio 9480m akku 3500 mAh
calcActive())">
HP BT04XL, EliteBook Folio 9470m, EliteBook Folio 9480m akku 3500 mAh
In stock
- SKU
- CS-HPF947NB
89,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
BT04XL
EliteBook Folio 9470m
EliteBook Folio 9480m
EliteBook Folio 9470m
EliteBook Folio 9480m
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
687517-171
687517-241
687945-001
687517-241
687945-001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPF947NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128075776 |
| Mitat | 207.19 x 135.45 x 8.16mm |
| Korvaa | 687517-171 / HSTNN-IB3Z / HSTNN-I10C / 687945-001 / BT04052XL-PL / 687517-241 / 696621-001 / BT04 / BT04XL / BA06 / BA06XL / H4Q47AA / H4Q48AA / STNN-DB3Z / 687517-1C1 / 593554-001 / 687517-2C1 / A2304051XL / BT04052XL / BT06 / BT06XL / HSTNN-110C / HSTNN |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 51.8Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |