HP AirLife 100 akku 7500 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
AirLife 100
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
588119-001
588982-001
HSTNN-F23C
588982-001
HSTNN-F23C
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPL100NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128075783 |
| Mitat | 239.35 x 78.48 x 7.06mm |
| Korvaa | HSTNN-F23C-S / HSTNN-F23C / 588119-001 / 588982-001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7500mAh / 27.75Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |