HP 1BS76UT, 1FX82UT#ABA, 1FX83UT#ABA akku 3500mAh
calcActive())">
HP 1BS76UT, 1FX82UT#ABA, 1FX83UT#ABA akku 3500mAh
In stock
- SKU
- CS-HPC115NB
71,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
1BS76UT
1FX82UT#ABA
1FX83UT#ABA
Chromebook 11 G5 EE
Y4P07AV
Y4P07AV_MB
1FX82UT#ABA
1FX83UT#ABA
Chromebook 11 G5 EE
Y4P07AV
Y4P07AV_MB
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
918669-855
AS03XL
AS03XL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-HPC115NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137450 |
| Korvaa | AS03XL / 918669-855 / HSTNN-DB7Z / 918340-171 / 918340-1C1 / 918340-271 / 918340-2C1 / AS03044XL / AS03044XL-PL / HSTNN-IB7W |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 38.85Wh |
| Mitat | 214.50 x 117.73 x 5.87mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |