Horron lääketieteellisen laitteen ORON628G / ORON-628G yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Horron lääketieteellisen laitteen ORON628G / ORON-628G yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-HRN628MD
33,95 €
Horron lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ORON628G
ORON-628G
ORON-628G
Korvattavat Horron lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
B0402096
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Horron lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-HRN628MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154785 |
| Korvaa | B0402096 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 18.72Wh |
| Mitat | 66.00 x 36.92 x 20.32mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |