Horizon HX460, HX460S, HX470S akku 1400mAh / 10.36Wh
calcActive())">
Horizon HX460, HX460S, HX470S akku 1400mAh / 10.36Wh
In stock
- SKU
- CS-FNB80TW
34,95 €
31,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien radiopuhelimien kanssa:
Horizon:
HX460HX460S
HX470S
HX471
HX471S
HX471SB
HX471SS
Vertex:
VX-5VX-5R
VX-5RS
VX-6E
VX-6R
VX-7R
VX-7RB
VXA-700
VXA-710
YAESU:
VX-5VX-5E
VX-5R
VX-5RS
VX-6
VX-6E
VX-6R
VX-7E
VX-7R
VX-7RB
VXA-700
VXA-710)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat radiopuhelimien alkuperäisakut:
Horizon:
Vertex:
YAESU:
FNB-58FNB-58Li
FNB-80
FNB-80Li)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-FNB80TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126997 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 10.36Wh |
| Mitat | 48.50 x 57.60 x 20.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |