Horizon HDSM, HDSM 2.5 Satellite Meter, HDSM USB akku 3000mAh
calcActive())">
Horizon HDSM, HDSM 2.5 Satellite Meter, HDSM USB akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-BRD250SL
50,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Horizon mittalaitteiden kanssa:
HDSM
HDSM 2.5 Satellite Meter
HDSM USB
HDTM
HDTM plus USB Terrestrial mete
HDTM Terrestrial Meter
USB Plus Satellite meter
USB Satellite meter
HDSM 2.5 Satellite Meter
HDSM USB
HDTM
HDTM plus USB Terrestrial mete
HDTM Terrestrial Meter
USB Plus Satellite meter
USB Satellite meter
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Horizon mittalaitteiden alkuperäisakut:
BP1530
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-BRD250SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136606 |
| Korvaa | BP1530 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 21.6Wh |
| Mitat | 66.70 x 44.80 x 43.20mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |