Hoover pölynimurin tai robotti-imurin HGO31 / HGO32 yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Hoover pölynimurin tai robotti-imurin HGO31 / HGO32 yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-HRG320VX
33,95 €
Hoover pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
HGO31
HGO32
HGO33
HGO310011
HG0320H0011
HGO330HC011
HGO32
HGO33
HGO310011
HG0320H0011
HGO330HC011
Korvattavat Hoover pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
B015
35602251
HGO0314BAT
35602251
HGO0314BAT
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Hoover pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-HRG320VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128186267 |
| Korvaa | B015,35602251,HGO0314BAT |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 38.48Wh |
| Mitat | 69.00 x 37.70 x 37.50mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |