Hoover pölynimurin tai robotti-imurin ATHN30GR011 / ATN300B yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Hoover pölynimurin tai robotti-imurin ATHN30GR011 / ATN300B yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-HRN264VX
100,95 €
81,95 €
Hoover pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ATHN30GR011
ATN300B
ATN300B013
ATV30RM011
UNP300RA001
ATHV30RM011
ATN300B011
ATN300B
ATN300B013
ATV30RM011
UNP300RA001
ATHV30RM011
ATN300B011
Korvattavat Hoover pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
48006266
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Hoover pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-HRN264VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 30 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128168744 |
| Korvaa | 48006266 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 90Wh |
| Mitat | 176.50 x 90.50 x 76.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |