Hoover pölynimurin tai robotti-imurin 39400224 / CATV18LS003 yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
Hoover pölynimurin tai robotti-imurin 39400224 / CATV18LS003 yhteensopiva akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-HRN180VX
64,95 €
Hoover pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
39400224
CATV18LS003
39400207
ATN18LI011
ATV18LS011
ATND18LI011
39400145
39400266
ATN18LF011
CATV18LS003
39400207
ATN18LI011
ATV18LS011
ATND18LI011
39400145
39400266
ATN18LF011
Korvattavat Hoover pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
48009782
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Hoover pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-HRN180VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 18 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128209805 |
| Korvaa | 48009782 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 45Wh |
| Mitat | 97.40 x 75.50 x 90.50mm |
| Jännite | 18 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |