Honor puhelimen X20 SE 5G / CHL-AN00 yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
Honor puhelimen X20 SE 5G / CHL-AN00 yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-HNX200SL
18,95 €
Honor puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
X20 SE 5G
CHL-AN00
CHL-AN00
Korvattavat Honor puhelimen alkuperäisakut
HB446588EFW
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Honor puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-HNX200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128193647 |
| Korvaa | HB446588EFW |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.48Wh |
| Mitat | 86.80 x 62.20 x 4.20mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |