Honor puhelimen Play 20 / Changwan 20 yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Honor puhelimen Play 20 / Changwan 20 yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-HNX600SL
19,95 €
Honor puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Play 20
Changwan 20
KOZ-AL00
X6 4G 2022
VNE-LX1
VNE-LX2
X7 2022
CMA-LX2
HONOR X7 CMA-LX1
CMA-LX3
X8 5G 2022
VNE-N41
90 Lite 5G 2023
CRT-NX1
Changwan 20
KOZ-AL00
X6 4G 2022
VNE-LX1
VNE-LX2
X7 2022
CMA-LX2
HONOR X7 CMA-LX1
CMA-LX3
X8 5G 2022
VNE-N41
90 Lite 5G 2023
CRT-NX1
Korvattavat Honor puhelimen alkuperäisakut
HB496590EFW
24023623
24023623
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Honor puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-HNX600SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128193166 |
| Korvaa | HB496590EFW / 24023623 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.96Wh |
| Mitat | 88.36 x 63.80 x 5.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |