Honor puhelimen Magic 5 yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
Honor puhelimen Magic 5 yhteensopiva akku 5000mAh
In stock
- SKU
- CS-HNG500SL
20,95 €
Honor puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Magic 5
Korvattavat Honor puhelimen alkuperäisakut
HB496789EHW
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Honor puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-HNG500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,9 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128193135 |
| Korvaa | HB496789EHW |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 19.5Wh |
| Mitat | 87.30 x 66.30 x 5.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |