Honor kannettavan tietokoneen MagicBook Pro 4600H / HLYL-WFQ9 yhteensopiva akku 7300mAh
calcActive())">
Honor kannettavan tietokoneen MagicBook Pro 4600H / HLYL-WFQ9 yhteensopiva akku 7300mAh
In stock
- SKU
- CS-HNR900NB
59,95 €
Honor kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MagicBook Pro 4600H
HLYL-WFQ9
MagicBook Pro i
HLYL-WFQ9
MagicBook Pro i
Korvattavat Honor kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
HB6081V1ECW-22A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Honor kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-HNR900NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,64 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204367 |
| Korvaa | HB6081V1ECW-22A |
| Kapasiteetti (mAh) | 7300mAh / 55.77Wh |
| Mitat | 220.80 x 92.80 x 6.40mm |
| Jännite | 7,64 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |