Honor älykellon K2 Kids yhteensopiva akku 660mAh
calcActive())">
Honor älykellon yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
K2 Kids
Korvattavat Honor älykellon alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Honor älykellon -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-HUP320SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128194668 |
| Korvaa | HB642735ECW |
| Kapasiteetti (mAh) | 660mAh / 2.54Wh |
| Mitat | 32.80 x 25.70 x 6.30mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |