Honor älykellon HES-B09 / Watch ES yhteensopiva akku 180mAh
calcActive())">
Honor älykellon HES-B09 / Watch ES yhteensopiva akku 180mAh
In stock
- SKU
- CS-HNR008SH
18,95 €
Honor älykellon yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
HES-B09
Watch ES
Watch ES
Korvattavat Honor älykellon alkuperäisakut
HB351731EFW
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Honor älykellon -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-HNR008SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128208549 |
| Korvaa | HB351731EFW |
| Kapasiteetti (mAh) | 180mAh / 0.7Wh |
| Mitat | 29.40 x 16.30 x 3.40mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |