Honeywell viivakoodinlukijan yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
Honeywell viivakoodinlukijan yhteensopiva akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-HYR869BL
36,95 €
Honeywell viivakoodinlukijan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Korvattavat Honeywell viivakoodinlukijan alkuperäisakut
BAT-SCN07
50164357-001
50164357-001
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Honeywell viivakoodinlukijan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-HYR869BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128179337 |
| Korvaa | BAT-SCN07 / 50164357-001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.58Wh |
| Mitat | 70.50 x 35.00 x 24.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |