Honeywell viivakoodinlukijan ScanPal EDA5S yhteensopiva akku 3050mAh
calcActive())">
Honeywell viivakoodinlukijan ScanPal EDA5S yhteensopiva akku 3050mAh
In stock
- SKU
- CS-HYA500BL
73,95 €
Honeywell viivakoodinlukijan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ScanPal EDA5S
Korvattavat Honeywell viivakoodinlukijan alkuperäisakut
50177747-001
BAT-EDA5S
BAT-EDA5S
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Honeywell viivakoodinlukijan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-HYA500BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128212072 |
| Korvaa | 50177747-001 / BAT-EDA5S |
| Kapasiteetti (mAh) | 3050mAh / 11.74Wh |
| Mitat | 87.30 x 56.00 x 4.70mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |