Honeywell viivakoodinlukijan ScanPal EDA52 yhteensopiva akku 4500mAh
calcActive())">
Honeywell viivakoodinlukijan ScanPal EDA52 yhteensopiva akku 4500mAh
In stock
- SKU
- CS-HYD520BL
69,95 €
Honeywell viivakoodinlukijan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ScanPal EDA52
Korvattavat Honeywell viivakoodinlukijan alkuperäisakut
50172021-001
EDA52-BAT
EDA52-BAT
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Honeywell viivakoodinlukijan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-HYD520BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128211433 |
| Korvaa | 50172021-001 / EDA52-BAT |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 17.1Wh |
| Mitat | 87.00 x 58.00 x 7.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |