Honeywell viivakoodinlukijan EDA50K / ScanPal 50 yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
Honeywell viivakoodinlukijan EDA50K / ScanPal 50 yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-HYD500BL
33,95 €
Honeywell viivakoodinlukijan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EDA50K
ScanPal 50
EDA51K
EDA51K-0
ScanPal 50
EDA51K
EDA51K-0
Korvattavat Honeywell viivakoodinlukijan alkuperäisakut
BAT-EDA50K-1
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Honeywell viivakoodinlukijan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-HYD500BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128177708 |
| Korvaa | BAT-EDA50K-1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.2Wh |
| Mitat | 75.10 x 53.10 x 10.60mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |