Honeywell viivakoodinlukijan CT30 XP / CT30 XP HC yhteensopiva akku 3350mAh
calcActive())">
Honeywell viivakoodinlukijan CT30 XP / CT30 XP HC yhteensopiva akku 3350mAh
In stock
- SKU
- CS-HYC300BL
56,95 €
Honeywell viivakoodinlukijan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CT30 XP
CT30 XP HC
CT30 XP HC
Korvattavat Honeywell viivakoodinlukijan alkuperäisakut
CT30P-BTSC-001
CT30P-BTSC-002
CT30P-BTSC-002
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Honeywell viivakoodinlukijan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-HYC300BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128186977 |
| Korvaa | CT30P-BTSC-001 / CT30P-BTSC-002 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3350mAh / 12.96Wh |
| Mitat | 87.15 x 71.10 x 8.50mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |