Honeywell viivakoodinlukijan BT-700-1 / A500 yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Honeywell viivakoodinlukijan BT-700-1 / A500 yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-VTM500BX
62,95 €
Honeywell viivakoodinlukijan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BT-700-1
A500
Talkman T5
Talkman T5m
VC50L2-D
VC50L2-G
A500
Talkman T5
Talkman T5m
VC50L2-D
VC50L2-G
Korvattavat Honeywell viivakoodinlukijan alkuperäisakut
136020805B
136020805H
136020805H
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Honeywell viivakoodinlukijan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-VTM500BX |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128169246 |
| Korvaa | 730022 / 136020805B / 730040 / BT700 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 84.91 x 42.50 x 28.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |