Honeywell viivakoodinlukijan 8680i / 8680i Smart Wearable Scanner yhteensopiva akku 2100mAh
calcActive())">
Honeywell viivakoodinlukijan 8680i / 8680i Smart Wearable Scanner yhteensopiva akku 2100mAh
In stock
- SKU
- CS-HYS680BL
67,95 €
Honeywell viivakoodinlukijan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
8680i
8680i Smart Wearable Scanner
8680i Smart Wearable Scanner
Korvattavat Honeywell viivakoodinlukijan alkuperäisakut
BAT-SCN02
BAT-SCN03
BAT-SCN03
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Honeywell viivakoodinlukijan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-HYS680BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150855 |
| Korvaa | BAT-SCN02 / BAT-SCN03 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 7.98Wh |
| Mitat | 56.05 x 53.70 x 19.90mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |