Honeywell viivakoodinlukijan 1932G yhteensopiva akku 2400mAh
calcActive())">
Honeywell viivakoodinlukijan 1932G yhteensopiva akku 2400mAh
In stock
- SKU
- CS-HNC004BL
33,95 €
Honeywell viivakoodinlukijan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
1932G
Korvattavat Honeywell viivakoodinlukijan alkuperäisakut
50139108-001
BAT-SCN04
50139912-001
BAT-SCN04
50139912-001
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Honeywell viivakoodinlukijan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-HNC004BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128153641 |
| Korvaa | 50139108-001 / BAT-SCN04 / 50139912-001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 105.90 x 21.60 x 25.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |