Honeywell TX700 akku 1400mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Honeywell viivakoodinlukijoiden kanssa:
TX700
TX800
TX800
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Honeywell viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
163367-0001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
| SKU | CS-HYX700BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128111719 |
| Korvaa | 163367-0001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 15.54Wh |
| Mitat | 112.80 x 70.00 x 8.60mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |