HONEYWELL Scanpal EDA50K,Scanpal EDA40,EDA50,EDA50hc Viivakoodinlukijan Akku 4000 mAh
calcActive())">
HONEYWELL Scanpal EDA50K,Scanpal EDA40,EDA50,EDA50hc Viivakoodinlukijan Akku 4000 mAh
In stock
- SKU
- CS-HYD400BL
28,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavienHONEYWELL viivakoodinlukijoiden kanssa:
HONEYWELL: Scanpal EDA50K
Scanpal EDA40
EDA50
EDA50hc
Scanpal EDA40
EDA50
EDA50hc
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HONEYWELL viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
BATT-EDA50K-1
BATT-EDA40-1
BAT-EDA50
BATT-EDA40-1
BAT-EDA50
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HYD400BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128138389 |
| Mitat | 78.20 x 58.25 x 8.20mm |
| Korvaa | BATT-EDA40-1 / BAT-EDA50 / BAT-EDA50US / 50134176-001 / 50129589-001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.2Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |