Honeywell PLC Modicom Quantum / TC-PPD011 yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
Honeywell PLC Modicom Quantum / TC-PPD011 yhteensopiva akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-HWP011SL
17,95 €
Honeywell PLC yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Modicom Quantum
TC-PPD011
TC-PPD011
Korvattavat Honeywell PLC alkuperäisakut
TL-5902
51197593-100
51197593-100
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Honeywell PLC -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa si…
| SKU | CS-HWP011SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-MnO2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128207917 |
| Korvaa | TL-5902 / 51197593-100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.32Wh |
| Mitat | 26.00 x 16.60 x 14.50mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |