Honeywell mittalaitteen BW Icon + 4 Gas Detector H2S CO O2 & LEL / Flex yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
Honeywell mittalaitteen BW Icon + 4 Gas Detector H2S CO O2 & LEL / Flex yhteensopiva akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-HNY530SL
27,95 €
Honeywell mittalaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BW Icon + 4 Gas Detector H2S CO O2 & LEL
Flex
Icon
Flex
Icon
Korvattavat Honeywell mittalaitteen alkuperäisakut
M05-3001-000
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Honeywell mittalaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-HNY530SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.7V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128220893 |
| Korvaa | M05-3001-000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 66.20 x 51.10 x 12.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |