Honeywell Lynx, lynx 5100, lynx 5200 akku 3700mAh
calcActive())">
Honeywell Lynx, lynx 5100, lynx 5200 akku 3700mAh
In stock
- SKU
- CS-HYL100BT
38,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Honeywell hälytinjärjestelmien kanssa:
Lynx
lynx 5100
lynx 5200
lynx 5210
lynx Touch 5210
lynx touch 7000
Lyric Controller
Lyric Keypad LCP500-L
lynx 5100
lynx 5200
lynx 5210
lynx Touch 5210
lynx touch 7000
Lyric Controller
Lyric Keypad LCP500-L
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Honeywell hälytinjärjestelmien alkuperäisakut:
300-03866
LCP500-4B
LYNXRCHKIT-SHA
OSA214
LCP500-4B
LYNXRCHKIT-SHA
OSA214
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi hälytinjärjestelmien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turval…
| SKU | CS-HYL100BT |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128097945 |
| Korvaa | 300-03866 / LCP500-4B / LYNXRCHKIT-SHA / OSA214 / LCP500-24B |
| Kapasiteetti (mAh) | 3700mAh / 26.64Wh |
| Mitat | 100.80 x 68.00 x 17.20mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |