Honeywell hälytysjärjestelmien Home PROA7 / Resideo PROA7C yhteensopiva akku 6700mAh
calcActive())">
Honeywell hälytysjärjestelmien Home PROA7 / Resideo PROA7C yhteensopiva akku 6700mAh
In stock
- SKU
- CS-HYP720BX
21,95 €
Honeywell hälytysjärjestelmien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Home PROA7
Resideo PROA7C
PROA7PLUS
Resideo PROA7PLUSC
Resideo PROA7C
PROA7PLUS
Resideo PROA7PLUSC
Korvattavat Honeywell hälytysjärjestelmien alkuperäisakut
PROA7BAT2
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Honeywell hälytysjärjestelmien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
| SKU | CS-HYP720BX |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128184041 |
| Korvaa | PROA7BAT2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6700mAh / 24.79Wh |
| Mitat | 68.80 x 37.00 x 19.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |