Honeywell A500, BT-700-1, Talkman T5 akku 4400mAh
calcActive())">
Honeywell A500, BT-700-1, Talkman T5 akku 4400mAh
In stock
- SKU
- CS-VTM500BL
77,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien viivakoodinlukijoiden kanssa:
Honeywell:
A500BT-700-1
Talkman T5
Talkman T5m
VC50L2-D
VC50L2-G
Vocollect:
A4700A500
T5
Talkman A500
Talkman T5)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
Honeywell:
136020805B136020805H
Vocollect:
136020805B730022)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
| SKU | CS-VTM500BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128080688 |
| Korvaa | 136020805B / 136020805H |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 16.28Wh |
| Mitat | 84.91 x 42.50 x 28.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |