Honeywell 2280, 2285, 2286 akku 1200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien viivakoodinlukijoiden kanssa:
Honeywell:
22802285
2286
LXE:
22802285
2286
LX22C2-D
LX22H1-A
LX22H1-D
LX22H1-G)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
Honeywell:
00-864-00152282-000-1
152290-0001
152290-0001A
15546700
163467-001
LXE:
00-864-00152282-000-1
152290-0001
152290-0001A
15290-0001
15546700
155467-00
155467-0001
155467-001
9280160
9280L60
WHS-155467001)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
| SKU | CS-LXE228BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128059516 |
| Korvaa | 9280160 / 155467-00 / 00-864-00 / 152282-000-1 / 152290-0001 / 152290-0001A / WHS-155467001 / 155467-001 / 15290-0001 / 155467-0001 / 15546700 / 9280L60 / 152282-001 / 152290-001 / 152290-001A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 8.64Wh |
| Mitat | 86.46 x 34.17 x 17.39mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |