Hokanson lääketieteellisen laitteen EPG-0863 / EPG-52018 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Hokanson lääketieteellisen laitteen EPG-0863 / EPG-52018 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-HKE863MD
38,95 €
Hokanson lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EPG-0863
EPG-52018
EPG-52018
Korvattavat Hokanson lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
MD6VR
B11785
B11785
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Hokanson lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta m…
| SKU | CS-HKE863MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128188643 |
| Korvaa | MD6VR / B11785 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 28.8Wh |
| Mitat | 57.00 x 49.50 x 43.20mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |