Hitachi WH7DL 1500mAh Työkalun Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Hitachi akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
WH7DL
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Hitachi akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
BCL 715
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HTC715PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128107507 |
| Mitat | 80.00 x 50.05 x 36.40 mm |
| Korvaa | BCL 715 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 10.8Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |