HITACHI tutkimuslaitteen X-MET8000 schlau / X-MET8000 optimal yhteensopiva akku 6200mAh
calcActive())">
HITACHI tutkimuslaitteen X-MET8000 schlau / X-MET8000 optimal yhteensopiva akku 6200mAh
In stock
- SKU
- CS-HMT800SL
195,95 €
HITACHI tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
X-MET8000 schlau
X-MET8000 optimal
X-MET8000 Optimum Geo analyser
X-MET8000 experte
X-MET8000 XRF Alloys Analyzer
X-MET8000 optimal
X-MET8000 Optimum Geo analyser
X-MET8000 experte
X-MET8000 XRF Alloys Analyzer
Korvattavat HITACHI tutkimuslaitteen alkuperäisakut
ND2037FD31
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HITACHI tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-HMT800SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128205777 |
| Korvaa | ND2037FD31 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6200mAh / 44.64Wh |
| Mitat | 150.80 x 42.00 x 22.10mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |