Hitachi BSL 3626 Li-ion 36 V akku 3000 mAh
calcActive())">
Hitachi BSL 3626 Li-ion 36 V akku 3000 mAh
In stock
- SKU
- CS-HTB362PW
165,95 €
139,95 €
Hitachi yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Hitachi malleihin:
36DAL
DH 36DL
DH 36DL
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Hitachi alkuperäisakut:
BSL 3626
328036
328036
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTB362PW |
|---|---|
| EAN | 4894128078364 |
| Mitat | 130.50 x 93.40 x 116.45mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | BSL 3626 / 328036 / BSL 3636 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 108Wh |
| Jännite | 36 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |