Hitachi 02491-0028-01 yhteensopiva akku 1250 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Prima kameroiden kanssa:
DS-8330
DS-8340
DS-588
DS-A350
DS-888
DS-8650
DS-8340
DS-588
DS-A350
DS-888
DS-8650
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Prima alkuperäisakut:
DS8330-1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-PRD8330 |
|---|---|
| EAN | 4894128019459 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 41.95 x 36.05 x 9.80mm |
| Korvaa | 02491-0028-01 |
| Väri | Tumman Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 1250mAh / 4.63Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |