Geomax tutkimuslaitteen ZTS 602LR / ZTS602 yhteensopiva akku 4100mAh
calcActive())">
Geomax tutkimuslaitteen ZTS 602LR / ZTS602 yhteensopiva akku 4100mAh
In stock
- SKU
- CS-ZTS602SL
88,95 €
Geomax tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ZTS 602LR
ZTS602
ZTS602LR
ZTS602LR Total Station
ZTS602S
ZTS602
ZTS602LR
ZTS602LR Total Station
ZTS602S
Korvattavat Geomax tutkimuslaitteen alkuperäisakut
645465
ZBA-100
ZBA-100
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Geomax tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-ZTS602SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150251 |
| Korvaa | ZBA-100 / 645465 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4100mAh / 24.6Wh |
| Mitat | 98.14 x 72.00 x 43.92mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |