Geomax tutkimuslaitteen Zipp10 / Zoom 20 yhteensopiva akku 4400mAh
calcActive())">
Geomax tutkimuslaitteen Zipp10 / Zoom 20 yhteensopiva akku 4400mAh
In stock
- SKU
- CS-ZTS200SL
88,95 €
Geomax tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Zipp10
Zoom 20
Zoom 30
Zoom Pro
ZT20
ZT20R
Zoom 20
Zoom 30
Zoom Pro
ZT20
ZT20R
Korvattavat Geomax tutkimuslaitteen alkuperäisakut
ZBA301
ZBA302
ZBA302
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Geomax tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-ZTS200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150268 |
| Korvaa | ZBA302 / ZBA301 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 32.56Wh |
| Mitat | 72.45 x 39.50 x 40.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |