GEOMAX Stonex R6+, Zoom 20, Zoom 30 akku 4400mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien mittalaitteiden kanssa:
GEOMAX:
Stonex R6+Zoom 20
Zoom 30
Zoom 35
Zoom 80
ZT80+
Leica:
ATX1200ATX900
Flexline total stations
GPS900
GRX1200
GS20
Piper 100
Piper 200
Piper 200 lasers
RX1200
RX900
SR20
System 1200 GNSS receivers
Viva)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat mittalaitteiden alkuperäisakut:
GEOMAX:
Leica:
724117733270
772806
GBE221
GEB21
GEB211
GEB212
GEB90
ZBA200
ZBA400)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-GBE221SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037446 |
| Korvaa | ZBA200 / ZBA400 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 32.56Wh |
| Mitat | 71.72 x 39.16 x 39.40mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |