GEOMAX Stonex R6, Zoom 20, Zoom 30 akku 3400mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien mittalaitteiden kanssa:
GEOMAX:
Stonex R6Zoom 20
Zoom 30
Zoom 35
Zoom 80
ZT80+
Leica:
ATX1200ATX900
CS10
CS15
GNSS receiver
GPS900
GRX1200
GS20
Piper 100
Piper 200
RX1200
RX900
SR20
TS11
TS12
TS16)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat mittalaitteiden alkuperäisakut:
GEOMAX:
ZBA200ZBA400
Leica:
724117733269
733270
772806
GBE211
GBE221
GEB211
GEB212
GEB90)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-GBE211HL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120056 |
| Korvaa | ZBA400 / ZBA200 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 25.16Wh |
| Mitat | 72.00 x 39.46 x 21.15mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |