Geo-Fennel tutkimuslaitteen Rotationslaser FL 210 akku 4000mAh
calcActive())">
Geo-Fennel tutkimuslaitteen Rotationslaser FL 210 akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-RFL210SL
64,95 €
55,95 €
Geo-Fennel tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Rotationslaser FL 210
Korvattavat Geo-Fennel tutkimuslaitteen alkuperäisakut
10-07103
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Geo-Fennel tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikood…
| SKU | CS-RFL210SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165545 |
| Korvaa | 10-07103 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 19.2Wh |
| Mitat | 120.42 x 81.60 x 40.00mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |