Geo-Fennel tutkimuslaitteen Linienlaser FLG 40-Green / Rotationslaser FL 20 yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Geo-Fennel tutkimuslaitteen Linienlaser FLG 40-Green / Rotationslaser FL 20 yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-RFL200SL
24,95 €
Geo-Fennel tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Linienlaser FLG 40-Green
Rotationslaser FL 20
Rotationslaser FL 200A
Rotationslaser FL 20
Rotationslaser FL 200A
Korvattavat Geo-Fennel tutkimuslaitteen alkuperäisakut
290000-14
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Geo-Fennel tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikood…
| SKU | CS-RFL200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128162254 |
| Korvaa | 290000-14 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 8.64Wh |
| Mitat | 49.40 x 56.40 x 17.90mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |